Atsiliepimai apie Urotrin

 • Danielius
  Nemėgstu gerti Urotrin miltelių. Aš norėčiau visus penkis gramus kompozicijos supilti į burną ir nuplauti šiltu švariu vandeniu. Žinau, kad ne pagal instrukcijas, bet ant stiklo sienų nelieka trupinio. Ar tai padeda? Ir kaip! Aš jau sutikau visus gydytojus, girdėjau pakankamai tokių aistrų - nenorėjau gyventi! Dabar norite ir galite!
  Urotrin
 • Gabija
  Urotrino vaisto instrukcija žada lengvą laipsnišką poveikį, tačiau tai kažkaip netikėtai ir iškart padėjo mano vyrui. Labai gerai! Jam esu moteris, kurios jis vėl nori; man jis yra geriausias žmogus pasaulyje!
  Urotrin
 • Matas
  Užsakęs „Urotrin“ maniau, kad vėl būsiu kvailys. Tačiau kvailiai buvo tie, kurie barė narkotikus neišbandę. Išbandžiau ir esu patenkinta. Man 57 metai, aš niekuo nesergu, tiesiog staiga ėmiau jausti silpną deginimo pojūtį šlaplėje - kažkokią banalią infekciją, kuriai kūnas priešinasi didėjant amžiui. Aš gėriau Urotriną, viskas gerai.
  Urotrin
 • Emilija
  Sekso mano gyvenime su vyru tapo nedaug: kartą per mėnesį, kartais du, jei galime suvilioti. Ieškojau, rinkdamasis vaistą, kuris padėtų mums abiem ir niekam nepakenktų. Kodėl jie nebandė, kiek pinigų iššvaistė . . . Tik Urotrinas rimtai padėjo. Vyras susiraukia, bet geria. Aš laikausi ir ne tik dėl sekso. Sveikata yra pats brangiausias dalykas!
  Urotrin
 • Emilis
  Gydytojui primygtinai nusipirkau pirmąją Urotrin miltelių dėžutę. Antrą ir trečią nusprendžiau užsisakyti pats. Niekada nebūčiau patikėjęs, kad dvi kasdienės saujos tarkuotos augalijos gali pakeisti gyvenimą į gera. Po mėnesio kurso dangus yra mėlynas, o moterys - gražesnės, o aš noriu žaisti futbolą su berniukais, kaip ir prieš keturiasdešimt metų. Puikus vaistas!
  Urotrin
Vartotojo reitingas Urotrin
4.1
15