Naudojimo instrukcijos Urotrin

Urotrino milteliai pirkėjui Lietuvoje pristatomi supakuoti į kartoninę dėžę su prekės pavadinimu, logotipu ir trumpa vaisto vartojimo instrukcija. Dėžutės viduje yra 20 hermetiškai uždarytų maišelių, kurių kiekviename yra penki gramai miltelių. Vieno paketo turinys yra skirtas vienkartiniam susitikimui. Skirstymas į dalis nepateikiamas.

Urotrino komplekso paruošimas ir priėmimas

 1. Paruoškite stiklinę šilto vandens. Skysčio tūris yra 150 arba 200 ml.
 2. Atspausdinkite Urotrin miltelių maišelį.
 3. Augalų ir vitaminų mišinį švelniai įpilkite į vandenį.
 4. Preparatą lėtai maišykite.
 5. Ištirpinus, gerkite mišinį.

Miltelių ištirpinimas šiltame vandenyje trunka pusantros ar dvi minutes. Paruoštas naudoti preparatas yra nepermatoma oranžinės rudos spalvos atspalvio suspensija be nuosėdų, tačiau ant paviršiaus plūduriuoja augalų dalelės.

Urotrino vaisto vartojimo instrukcijos

Bandymai užvirinti miltelius verdančiu vandeniu šiek tiek sumažina vaisto gydomąsias savybes. Griežtai laikykitės instrukcijų, jei norite gauti kuo greitesnį „Urotrin“ komplekso naudojimo efektą! Žinodami, kaip vartoti vaistą, greitai pasieksite gydymo sėkmę!

Tirpalas vartojamas du kartus per dieną, geriausia tuo pačiu metu, pusvalandį prieš valgį. 10 dienų gydymui pakanka dvidešimties pakelių. Daugeliu atvejų, norint pasiekti stabilų rezultatą, nurodoma vartoti vaistą per mėnesį.

Kaip prevencinę priemonę, Urotrin vartojamas nuo dviejų iki trijų savaičių, nebent gydytojas rekomendavo kitaip. Kartojant mėnesinį gydymo kursą reikia trijų ar keturių savaičių pertraukos tarp gydymo ciklų.

Kai kuriais atvejais reikia būti atsargiems. Dėl alergijos augalinės kilmės maisto produktams, šienligės, imuninės sistemos ligų gali reikėti bandomojo vaisto vartojimo. Norėdami tai padaryti, gerkite vieną ar du gurkšnius paruošto tirpalo ir palaukite valandą. Jei nėra diskomforto, galėsite toliau vartoti Urotrin.

Urotrinas: vyrų sveikatos atstatymas

Sveikatos būklių, kurioms esant rekomenduojama naudoti Urotrin miltelius, sąrašas:

 • Bet kokios genezės ir bet kokios formos uždegimo prostatitas.
 • Peyronie liga, kurią sukelia jungiamojo audinio dauginimasis varpos kūne, po kurio seka organo kreivumas. Erekcijos metu sukuria nemalonius ir skausmingus pojūčius; pavojinga dėl visiško gebėjimo lytiškai santykiauti praradimo.
 • Šlaplės pažeidimas dėl urogenitalinių organų infekcijos.
 • Funkciniai ir anatominiai organų pokyčiai, atsirandantys dėl kūno humoralinio reguliavimo pažeidimo.
 • Sumažėjęs bet kokios kilmės noras ir seksualinė disfunkcija.
 • Nenormaliai greitai pasiekiama ejakuliacija.
 • Sumažėjęs varpos nervinių galūnių jautrumas.
 • Fimozė, komplikuota apyvarpės ir varpos galvutės uždegimo.

Gilūs kepenų, inkstų ir virškinamojo trakto pažeidimai gali būti tiesioginė kontraindikacija vartoti vaistą.

Vyresniame amžiuje (vyresniems nei 65 m. ) geriau pradėti vartoti Urotrin su puse miltelių dozės. Antrą ar trečią dieną galite pereiti prie visos vaisto dozės vartojimo, tačiau tik visiškai nesant neigiamų organizmo reakcijų!